2026-06-01 W Białymstoku

W poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. cztero i pięciolatki były w Białymstoku w NieTeatrze i w Smoczej Jamie, krainie zabaw. Jak widać wyjazd był bardzo udany.

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set?vanity=100057501427845&set=a.1479667260626641&locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Mamy i Taty w grupie 4-latków

28 maja 2026 roku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie czterolatków.Powitanie, część artystyczna,wierszyki,piosenki,życzenia…..słodki poczęstunek….Emocji nie brakowało….

więcej https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1477929770800390&locale=pl_PL

https://www.facebook.com/reel/1392451925984250?locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Mamy i Taty w grupie 5-6 latków

W piątek 29 maja 2026 roku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie 5-6 latków. We wszystkich uroczystościach udział brała pani Walentyna Mielnik-Nikołajuk,dyrektorka placówki. Tradycyjnie-powitania, występy, w które dzieci, panie też włożyły dużo pracy aby zadowolić mamy i taty, życzenia, prezenty i poczęstunek.

więcej https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1475999174326783&locale=pl_PL

https://www.facebook.com/reel/1007788731762385?locale=pl_PL

https://www.facebook.com/reel/2100877530507495?locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Mamy i Taty w grupie 6-latków

Dzień Matki obchodzimy 26 maja zaś Dzień Ojca 23 czerwca. My uroczyście obchodzimy w jednym dniu, Mamy i Taty. 28 maja uroczystości odbyły się w grupie sześciolatków.

więcej https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1475393184387382&locale=pl_PL

https://www.facebook.com/reel/882717250866633?locale=pl_PL

https://www.facebook.com/reel/1500621704838529?locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Festiwal „Pod opieką Bogurodzicy”

Jako pierwszy wystąpi nasz „Lanok”

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Konkurs recytatorski „Srebrny dzwoneczek”

Dziś w Bielskim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski ,,Srebrny dzwowneczek” . Z naszego przedszkola brało udział pięcioro dzieci: Lidia Wiercioch, Tymon Demidiuk, Filip Zamarajew, Sofija Stepaniuk i Lena Grygoruk. Wyniki konkursu: Lidka 1 miejsce, Sofija i Tymon 2 miejsce, Lena 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy !!!

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1474388897821144&locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Eliminacje Centralne Piosenka Białoruska

Dziś odbyły się 53.Eliminacje Centralne Piosenka Białoruska. Nasze przedszkole reprezentował nasz sławny „Lanok” i Natalka !!! Brawo!!!

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1474210094505691&locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Mamy i Taty w grupie 5-latków

Rozpoczęły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Jako pierwsi świętowali pięciolatkowie.

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1473532831240084&locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Teatr „Arena” z Białegostoku

W poniedziałek odwiedził nasze przedszkole Teatr „Arena” z Białegostoku ze spektaklem „Lepiej czytać niż klikać” . To pouczający spektakl dla dzieci.Przedstawienie w interaktywny i przystępny sposób uczy najmłodszych, jak ważna jest równowaga między korzystaniem z nowych technologii (smartfonów, tabletów) a czytaniem książek. Zachęca dzieci do rozwijania wyobraźni i spędzania wolnego czasu w świecie literatury.Warto sięgać po książki i spędzać czas czytając, zamiast poświęcać go wyłącznie tabletom czy grom komputerowym.

więcej zdjęć https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1473217531271614&locale=pl_PL

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Zakończenie Święta Paschy

Boskiej Liturgii w kaplicy św.Sawy Serbskiego przewodniczył proboszcz parafii ks.mitrat Jerzy Bogacewicz. Ks.mitrat Teodor Weremiejuk i ks.protodiakon Marcin Kuźma pomagali. Śpiewali uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im.św. Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego, nauczyciele…i mama 🙂 pod dyr.Marty Zinkiewicz.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz