
W piątek, 26 czerwca 2026 r. odbyły się warsztaty przyrodnicze ,,Odlotowe pokazy”, w ramach których dzieci miały niesamowite spotkanie z ,,kangurkiem”, a właściwie pademelonem tasmańskim. Z wielkim zaciekawieniem i ogromną empatia przyglądały się wyjątkowemu gościowi, dowiedziały się o jego życiu i zwyczajach. To było bardzo interesujące spotkanie. Kuzyn kangura skradł wszystkim serca!!!
więcej https://www.facebook.com/media/set/edit/a.1501746988418668?locale=pl_PL