
W piątek 26 czerwca 2026 roku w kaplicy św.Sawy Serbskiego było sprawowane nabożeństwo dziękczynne z okazji zakończenia roku szkolnego. W nabożeństwie uczestniczyły przedszkolaki wraz z nauczycielami z panią dyrektor Walentyną Mielnik-Nikołajuk oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im.św.Abp Łukasza Wojno Jasienieckiego z nauczycielami i pracownikami obu placówek. Nabożeństwu przewodniczył ks.mitrat Jerzy Bogacewicz. Obecny był ks.prot.Aleksy Kuryłowicz,który poświęcił wszystkich wodą święconą.Śpiewał chór pod dyr.Marty Zinkiewicz.
więcej https://www.facebook.com/media/set/?vanity=100057501427845&set=a.1501762188417148&locale=pl_PL