
24 czerwca br. dwie grupy sześciolatków były na św. Górze Grabarka. Dziękowały za pomyślne ukończenie przedszkola i modliły się za pomyślność w następnym okresie życia, jakim jest szkoła.
więcej na https://www.facebook.com/profile.php?id=100057501427845&locale=pl_PL