Tak to  leciało…

Dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość jaką było Pasowanie na Przedszkolaka, które odbyło się dzisiaj. Wydarzenie to jest zwieńczeniem procesu adaptacji do przedszkola. Na początku pani Justyna wszystkich serdecznie przywitała na czele z panią dyrektor Walentyną Mielnik-Nikołajuk. Następnie dzieci występowały. Zaprezentowały się na 102 🙂 . Punktem kulminacyjnym tych uroczystości był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor i jej „czarodziejskiego ołówka” nasi milusińscy stali się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

więcej zdjęć (8) Facebook