Konkurs – „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”

Nasze przedszkole po raz trzeci zorganizowało konkurs pt „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa.” W konkursie wzięły udział cztery przedszkola.

Prace były oceniane w dwóch kategoriach: 3-4 latki: Maksymilian Panasiuk – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela- Grand Prix, Fabian Kuras – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – I miejsce, Natalia Jaczmieniow – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela- I miejsce, Kuba Kotowicz – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – II miejsce, Emilia Piłaszewicz- Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – II miejsce, Aleksandra Malinowska -Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – II miejsce, Nela Walczak – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – III miejsce. Wyróżnienia: Anna Zabłudowska- Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały, Jakub Strelczuk – Przedszkole Nr 9 Leśna Polana, Hanna Wypychowska – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela, Kacper Żarski – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały, Hanna Żukowska – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały, Ola Dziubonos- Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela, Amelia Danilczuk – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela, Wiktoria Florczuk – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela, Marcel Iwaniuk – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela, Cyryl Gajko- Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela. 5-6 latki: Amelia Bondaruk – Przedszkole Nr 9 Leśna Polana – I miejsce, Iza Hornowska – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – I miejsce, Hanna Gulewicz – Oddział przedszkolny Antek przy Szkole Podstawowej nr 5 – I miejsce, Dominika Krukowska – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – II miejsce, Julia Ambroziak -Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – II miejsce, Aleksander Kobyliński-Przedszkole na Hołowiesku – II miejsce, Marysia Łapińska – Przedszkole na Hołowiesku – II miejsce, Julia Bujak – Oddział przedszkolny Antek przy Szkole Podstawowej nr 5 – II miejsce, Jakub Sawicki – Oddział przedszkolny Antek przy Szkole Podstawowej nr 5 – II miejsce, Amelia Bogacewicz – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela- III miejsce, Magdalena Turowska – Przedszkole Niepubliczne Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela- III miejsce, Nikola Walczak – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – III miejsce, Alicja Stalewska – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały – III miejsce. Wyróżnienia: Aleksandra Wąsik – Przedszkole Nr 5 Krasnala Hałabały, Michalina Chmielarz – Oddział przedszkolny Antek przy Szkole Podstawowej nr 5, Aleksander Kozłowski – Oddział przedszkolny Antek przy Szkole Podstawowej nr 5, Sebastian Sajewicz – Oddział przedszkolny Antek przy Szkole Podstawowej nr 5 . Pozostałym uczestnikom oraz opiekunom dziękujemy za udział w konkursie.