OGŁOSZENIE

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela, informuje, że od 11 marca 2024 roku, rodzice których dzieci zostały przyjęte do naszego przedszkola powinni zgłaszać się do sekretariatu przedszkola bądź do dyrektora w godzinach 10.00 – 14.00 na podpisywanie umów z przedszkolem. Prosimy również, aby rodzice, których dziecko dostało się do innego przedszkola i rezygnuje z naszego, o informację o rezygnacji, gdyż wiele dzieci czeka w kolejce na przyjęcie. Rodzice, którzy nie podpiszą umowy do 25 marca 2024 roku , będziemy traktować jako rezygnację z przedszkola.

Harmonogram zajęć dodatkowych na rok 2023/24

attachment1.2

Dni wolne w 2024 roku

OGŁOSZENIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA

Informuję , iż w związku z odwlekaniem przez większość rodziców opłaty za przedszkole dziecka, rodzice, którzy nie uiszczą opłaty do 15 każdego miesiąca / za miesiąc bieżący/ po ustalonym terminie tj. po 15 każdego miesiąca będą naliczane odsetki za każdy dzień zwłoki.

Informuję również, że zaległość w opłacie za 2 miesiące skutkuje skreśleniem dziecka z listy uczestników przedszkola.

Nr konta Przedszkola Niepublicznego Nr 1 im.św.mł.Gabriela w Bielsku Podlaskim

Czesne

Kliknij w poniższy link :

ZG-12_Pismo w sprawie obniżenia czesnego – poprawione

Karta zgłoszenia do przedszkola

Karta zgłoszenia w formie pdf

Harmonogram zajęć dodatkowych na rok 2022/23

Na stronę przedszkola