Ogłoszenia

ZAŁĄCZNIK NR 1

PLANOWANY HARMONOGRAM

UROCZYSTOŚCI I WYJAZDÓW

W roku szkolnym 2017/2018 w Przedszkolu Niepublicznym Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela

w Bielsku Podlaskim ul. Rejtana 24
Lp.
Rodzaj imprezy

termin
miejsce
odpowiedzialni
uwagi
1.
Wyjazd dzieci do Teatru im. A. Węgierki na obchody X – lecia Niepublicznej Szkoły im. św. Cyryla i Metodego,5 wrzesień 2017,Białystok
Łaszczuk Marta
6 – latki
2.
Wyjazd dzieci na piknik w Szczytach,17 wrzesień 2017,Szczyty
Chilkiewicz Joanna,Zinkiewicz Marta,Zespół LANOK
3.
IV FESTIWAL TEATRALNY ODE:

– Przedstawienie teatrzyku pt. „ Darożnyja pryhody Vity” + warsztaty teatralne dla dzieci ( aktorzy z Mińska

– Andersen po-svojomu” – czytanie bajek przez aktorów teatru Czrevo
24 września – 10 październik 2017
Przedszkole
Pałaszewska Iwona
Wszystkie dzieci
4.
Pielgrzymka do klasztoru na św. Góra Grabarka
17 październik 2017,Św. Góra Grabarka
Zinkiewicz Marta
Wszystkie dzieci
5.
Teatrzyk dla dzieci pt. „ Komputerowe przygody Wesołka”
9 październik 2017,przedszkole
Charytoniuk – Kuźma Taida
Wszystkie dzieci

6.
Konkurs recytatorski „ Trójgłos poetycki”
23 październik 2017,BDK
Palaszewska Iwona,Chilkiewicz Joanna
Dzieci biorące udział w konkursie.

7.
Audycja muzyczna pt. „ O smutnym Mollu i wesołym Durze”

Październik,2017,Przedszkole
Bierżyn – Ławreniuk
Wszystkie dzieci
8.
Pasowanie na przedszkolaka ,listopad 2017
Świetlica przedszkolna

Pałaszewska Iwona,Charytoniuk – Kuźma
Dzieci nowo przyjęte
9.
Audycja muzyczna pt. „ Koziołek Matołek i muzyczne niespodzianki”

Listopad 2017
przedszkole
Bierżyn – Ławreniuk
Wszystkie dzieci
10.
Teatrzyk dla dzieci „ Zapasy wiewiórki Basi” – o odpowiedzialności i obowiązkach

Listopad 2017
Przedszkole
Maleszewska – Troc Natalia
Wszystkie dzieci
11.
Występ zespołu LANOK podczas koncertu pt. „ Nasze Pieśni”
26 listopad

2017
Bielski Dom Kultury
Zinkiewicz Marta

Chilkiewicz Joanna
Zespół LANOK
12.Wieczory Muzyki Cerkiewnej w Bielsku Podlaskim
Grudzień 2017,Bielski Dom Kultury
M. Zinkiewicz,J. Chilkiewicz

Zespół Lanok”

13.
Audycja muzyczna pt. „ Hej Kolęda, Kolęda”
Grudzień 2017
przedszkole
Charytoniuk – Kuźma
Wszystkie dzieci

14.
Wigilia w Przedszkolu
Styczeń 2018
przedszkole
Maleszewska – Troc

Kurianowicz Anna

Prowadzące zespół
Wszystkie dzieci

15.
Dzień Babci i Dziadka
styczeń 2018
Grupy przedszkolne
Nauczyciele grup..
Wszystkie grupy przedszkolne
16.
Wyjazd zespołu LANOK na kolędowanie do szkoły św. Cyryla i Metodego
Styczeń 2018
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Bialystok

Chilkiewicz Joanna

Zinkiewicz Marta
Dzieci z zespołu „LANOK”
17.
Choinka Noworoczna
Styczeń 2018
Przedszkole
Kurianowicz Anna

Zinkiewicz Marta

Konopla Andrzej
Wszystkie dzieci
18
Udział dzieci w Ekumenicznym wieczorze kolęd i pastorałek w Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Styczeń 2018
Miejska Biblioteka Publiczna
Zinkiewicz Marta

Chilkiewicz Joanna
Zespół LANOK
19.
„ Bohatyj wieczar” – spotkanie z kulturą regionalną Podlasia.

Luty 2018
Przedszkole
Łaszczuk Marta

Zinkiewicz Marta

Chilkiewicz Joanna

Maleszewska – Troc N
Wszystkie dzieci
20.
Teatrzyk dla dzieci pt „ Witaminki księżniczki Ewelinki”- o zdrowym żywieniu i dbaniu o zdrowie
Luty 2018
przedszkole
Charytoniuk – Kuźma
Wszystkie dzieci
21.

Audycja muzyczna pt. „ Jestem sobie Podlasianka””

Marzec 2018
przedszkole
Bierżyn – Ławreniuk
Wszystkie dzieci
22.

Ojczyste słowo” – konkurs recytatorski”
marzec 2018
Orla Zespół Szkół z DNJB
J. Chilkiewicz

Palaszewska I.
Dzieci biorące udział w konkursie
22._
Wyjazd dzieci do Białostockiego Teatru Lalek na sztukę teatralną

Kwiecień 2018
przedszkole
Maleszewska – Troc Natalia
Dzieci 5 i 4 – letnie
23.
Teatrzyk dla dzieci pt „ Król Lew”
kwiecień 2018
Przedszkole
Łaszczuk Marta
Wszystkie dzieci
24.
Wyjazd dzieci na pielgrzymkę do Klasztoru w Zwierkach
Maj 2018
Zwierki
Kurianowicz Anna
Wszystkie dzieci
25.
Dzień Matki
Maj 2018
Przedszkole
Nauczycielki w grupach

Wszystkie grupy

26
40 konkurs „ Piosenka białoruska”
Maj 2018
BDK

Bielsk Podlaski

J. Chilkiewicz

Zinkiewicz Marta
Zespół

LANOK
27
Audycja muzyczna pt. „ Na zielonej wyspie”
Maj 2018
przedszkole
Bierżyn – Ławreniuk
Wszystkie dzieci
28.Dzień Dziecka – zabawy na placu zabaw 1 czerwiec 2018
Przedszkolny plac zabaw
Wychowawcy grup i rada rodziców grupy Wszystkie dzieci
29.
Wyjazd dzieci do „Ziołowego Zakątka” – edukacja ekologiczna
Czerwiec 2018
Koryciny
Kurianowicz Anna
Dzieci z gr. 5 i 6 latków
30
Wyjazd dzieci na pielgrzymkę do skitu w Odrynkach
Czerwiec 2018
Odrynki
Charytoniuk – Kuźma
5 i 6 latki
31.
Występ dziecięcego zespołu teatralnego w ramach przeglądu AFISZ w BDK
Czerwiec 2018,BDK
Palaszewska Iwona
Dzieci z koła teatralnego
32.
Pożegnanie starszaków.Czerwiec 2018,przedszkole
Łaszczuk Marta,Chilkiewicz Joanna
Wszystkie dzieci
33.
Zakończenie roku szkolnego – piknik rodzinno – sportowy na placu zabaw.
Czerwiec 2018 przedszkole
Andrzej Konopla, Maleszewska – Troc,Bierżyn – Ławreniuk
Wszystkie dzieci

0

ogłoszenie

ogł

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

NA M-C SIERPIEŃ 2017

 

GRUPA STARSZAKÓW

  1. Białokozowicz Jakub
  2. Pugacewicz Wiktoria
  3. Puczko Filip
  4. Puczko Denis
  5. Borowska Natalia
  6. Fiedorowicz Oliwia
  7. Nowak Dariusz
  8. Karczewska Blanka
  9. Tomaszuk Michał
  10. Stiepaniuk Milena – brak zaświadczeń
  11. Szczykowska Julianna
  12. Muśko Wiktoria
  13. Iwanowiec Oksana
  14. Wasiluk Alicja
  15. Hołodok Nikola
  16. Ryszczuk Gabriel
  17. Krystosiuk Julia
  18. Kucharczuk Julia
  19. Iwaniuk Mateusz – brak zaświadczeń

GRUPA MALUCHÓW

  1. Białokozowicz Wiktoria
  2. Puchacz Kamila
  3. Korszak Gabriel
  4. Borowska Joanna
  5. Poniatowski Alan
  6. Kotowicz Maja
  7. Zabrocka Hanna
  8. Malisz Lena
  9. Malisz Mateusz
  10. Sawicka Rebeka
  11. Tomaszuk Lena
  12. Ławreniuk Filip
  13. Borysiuk Iga
  14. Aleksiejuk Kacper
  15. Gałka Mikołaj
  16. Jakoniuk Tymoteusz
  17. Olszewska Lena
  18. Wesołowska Alicja
  19. Rogoza Wiktor
  20. Szczykowski Antoni

DZIECI NOWO PRZYJĘTE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

  1. Fiedoruk Bartosz
  2. Wypychowski Aleksander
  3. Masalska Oksana
  4. Korszak Gabriel
  5. Masłowska Oksana
  6. Chomko Jan Mateusz
  7. Skoczyńska Laura
  8. Roszczyc Adrianna
  9. Iwaniuk Julia
  10. Sadowska Lena
  11. Białokozowicz Aleksandra
  12. Żukowska Iga
  13. Terechowicz Grzegorz
  14. Borysiuk Iga
  15. Kotelczuk Piotr
  16. Jaroszuk Hubert
  17. Hryniewicki Kacper
  18. Mielnik Julia – 4 latki
  19. Warszycka Sara – 6 latki

LISTA REZERWOWA

  1. Kotowicz Oskar
  2. Dmitruk Magdalena
  3. Bobel Lena
  4. Sidoruk Maja
  5. Owłasiuk Amelia
  6. Ostaszewska Melania
  7. Pęczkowska Kornelia
  8. Sidoruk Damian
  9. Ziniewicz Oskar
  10. Dankiewicz Damian

Proszę rodziców o zgłaszanie się do kancelarii przedszkola na podpisywanie umów.

Nr konta Przedszkola Niepublicznego Nr 1 im.św.mł.Gabriela w Bielsku Podlaskim

55 1020 1332 0000 1102 0563 6214

                                       HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH. – ROK SZKOLNY 2016/2017

Imię i nazwisko

Ilość godzin tygodniowo

Rodzaj prowadzonych zajęć

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Konopla Andrzej

6 godz/tyg.

Zajęcia sportowe

Gimnastyka korekcyjna

9.00 – 10.00 – 3L

10.00 – 11.00 – 4L

11.00 – 11.30 gim kor dz. Młodsze

12.00 -13.00 – 5L

13.00 – 14.00 5-6L

14.00 – 15.00 – 6L

15.00 – 15.30 – Gim. kor dz. starsze

Sawicka Agnieszka

Jęz. angielski

( dzieci starsze)

9.00 – 9.30 – 4-5 L

9.30 – 10.00 – 5-6L

10.00 – 10.30 – 6L

9.30 – 10.00 – 5-6L

10.00 – 10.30 – 6L

9.00 – 9.30 – 4-5L

9.30 – 10.00 – 6L

10.00 – 10.30 5-6L

Niegierewicz – Dankiewicz N.

Jęz. Angielski

( dzieci młodsze)

9.15- 9.45 – 4L

9.45- 10.15 – 3L

s. Maria Reszelewska

1 godz/tyg

Religia katolicka

12.00 – 13.00

Ks. Michał Kulik

6 godz/tyg

Religia prawosławna

9.00 – 9.40 –4L

9.40 – 10.20- 3L

10.20- 11.00- 5L

11.00 – 11.40- 6L

12.00-12.40 – 5-6L

9.00 – 9.40 –4 L

9.40 – 10.20 – 5L

10.20 – 11.00 – 5-6 L

11.00 – 11.40 – 6L

Chilkiewicz Joanna

Edukacja Reg.

Rytmika

Gr. 5L i 5-6L

6L

12.30- 13.30 ed.reg.

13.30 – 14.00 ryt 5L

14.00 – 15.00 ryt.

5-6L

10.30 – 11.30 reg.

12.00 – 12.30 – ryt 5L

14.00 – 15.00 ryt. 6L

Zinkiewicz

Marta

.

Rytmika

Gr. 4L i 3L

9.45 – 10.15 – 3L

10.15 – 11.00 – 3 i 4L

Bierżyn -Ławreniuk

Ewa

Logopedia

9.30 – 10.30 – 5L

12.00 – 14.00 – 5-6L

10.00 – 12.00 – 4L

12.30-13.30 – 5L

Bierżyn – Ławreniuk Ewa

Jęz. rosyjski

9.30 – 10.00 – 6L

12.00 – 12.30 – 5L

13.30 – 14.00 – 5-6L

Pałaszewska Iwona

Teatrologia

4 i 5 L

12.30 – 13.00

10.30 – 11.00

Martyniuk Elżbieta

Terapia pedagogiczna

11.00 – 11.30

12.15-13.20

11.00-11.30

12.15-13.20

Maleszewska – Troc

Natalia

Plastyka

12.10 – 12.40 – 6L

10.30 – 11.00 5-6L

 

                                      PLANOWANY HARMONOGRAM

                                                                                                                           UROCZYSTOŚCI I WYJAZDÓW

W roku szkolnym 2016/2017 w Przedszkolu Niepublicznym Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela

w Bielsku Podlaskim ul. Rejtana 24

Lp.

Rodzaj imprezy

termin

miejsce

odpowiedzialni

uwagi

1.

Wycieczka do Ziołowego Zakątka – edukacja ekologiczna

16 wrzesień 2016

Koryciny

Martyniuk Elżbieta

Dzieci starsze

2.

Wyjazd do Cerkwi św. Ducha w Białymstoku na uroczystość obchodów przeniesienia relikwii św. Młodzieńca Gabriela

22 wrzesień 2016

Białystok

Chilkiewicz Joanna

Zespół LANOK

3.

Przedstawienie teatrzyku w jęz. białoruskim – teatr WUSY z Mińska

27 września 2016

Przedszkole

Pałaszewska Iwona

Wszystkie dzieci

4.

Przedstawienie teatrzyku dla dzieci pt. „ Ołowiany żołnierzyk”

28 września 2016

Przedszkole

Pałaszewska Iwona

Wszystkie dzieci

5.

Pielgrzymka do klasztoru na św. Góra Grabarka

5 październik 2016

Św. Góra Grabarka

Kurianowicz Anna

Wszystkie dzieci

6.

Audycja muzyczna pt. „ Muzyczne sandały pędzącej strzały”

13 październik 2016

Przedszkole

Chilkiewicz Joanna

Wszystkie dzieci

7.

Konkurs recytatorski „ Trójgłos poetycki”

18 październik 2016

BDK

Pałaszewska Iwona

Chilkiewicz Joanna

Dzieci biorące udział w konkursie.

8.

Teatrzyk dla dzieci pt. „ Fernando przepędza lenia”

4 październik 2016

przedszkole

Plutowicz Katarzyna

Wszystkie dzieci

9.

Teatrzyk „ Magiczna książka” studio artystyczne

ARENA

24 październik 2016

przedszkole

Pałaszewska Iwona

Wszystkie dzieci

10.

Występ dzieci w BDK z okazji święta 11 listopada

11 Listopad 2016

BDK

Łaszczuk Marta

Dzieci występujące

11.

Pasowanie na przedszkolaka

17 listopad 2016

Świetlica przedszkolna

Zinkiewicz Marta

Plutowicz Katarzyna

Dzieci nowo przyjęte

12.

Audycja muzyczna pt. „ Spacer po Warszawie”

Listopad 2016

Przedszkole

Pałaszewska Iwona

Wszystkie dzieci
13. Wieczory Muzyki Cerkiewnej w Bielsku Podlaskim

Grudzień 2016

Bielski Dom Kultury

M. Zinkiewicz

J. Chilkiewicz

Zespół Lanok”

14.

Audycja muzyczna pt. „ O chochliku, który chciał zepsuć święta”

Grudzień 2016

przedszkole

Pałaszewska Iwona

Wszystkie dzieci

15.

Wigilia w Przedszkolu

Styczeń 2017

przedszkole

Nauczycielki grup i rada rodziców – koordynator

Natalia Maleszewska – Troc

Prowadzące zespół

Wszystkie dzieci

Wykonanie kolęd przez zespół LANOK

16.

Dzień Babci i Dziadka

20 styczeń 2017

Grupy przedszkolne

Nauczyciele grup..

Wszystkie grupy przedszkolne

17.

Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną

Styczeń 2017

Hajnowski Dom Kultury

Chilkiewicz Joanna

Zinkiewicz Marta

Dzieci z zespołu „LANOK”

18.

Choinka Noworoczna

Styczeń 2017

Przedszkole

Pałaszewska Iwona

Plutowicz Katarzyna

Wszystkie dzieci

19.

Bahaty wieczar” – spotkanie z kulturą regionalną Podlasia.

Luty 2017

Przedszkole

Martyniuk Elżbieta

Łaszczuk Marta

Zinkiewicz Marta

Chilkiewicz Joanna

Wszystkie dzieci

20.

Teatrzyk dla dzieci pt. „ Nie ma jak rodzinka” – Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „MAGIK”

27 Luty 2017

przedszkole

Kurianowicz Anna

Wszystkie dzieci

21.

Audycja muzyczna pt. „ Muzykalna gąsienica”

Marzec 2017

przedszkole

Zinkiewicz Marta

Wszystkie dzieci

22.

.

Ojczyste słowo” – konkurs recytatorski”

marzec 2017

Orla

Zespół Szkół z DNJB

J. Chilkiewicz

E. Martyniuk

Dzieci biorące udział w konkursie

23.

Wyjazd dzieci do Białostockiego Teatru Lalek na sztukę teatralną

Kwiecień 2017

przedszkole

Maleszewska – Troc Natalia

Dzieci 5 i 4 – letnie

24.

Prezentacja zespołów teatralnych w języku białoruskim

Kwiecień 2017

BTSK

Białystok

Chilkiewicz Joanna

Pałaszewska Iwona

Dzieci biorące udział w przedstawieniu

25.

Teatrzyk dla dzieci pt. „ Uratujmy krainę baśni” – Teatr Profilaktyczny MAGIK

21 kwiecień 2017

Przedszkole

Łaszczuk Marta

Wszystkie dzieci

26.

Wyjazd dzieci na pielgrzymkę do Klasztoru w Zwierkach

Maj 2017

Zwierki

Kurianowicz Anna

Wszystkie dzieci

27.

Występ dzieci z zespołu LANOK – „Majowyja sustreczy w Szczytach”

Maj 2017

Szczyty

Chilkiewicz Joanna

Zinkiewicz Marta

Zespół

LANOK

28.

Dzień Matki

Maj 2017

Przedszkole

Nauczycielki w grupach

Wszystkie grupy

29

Festyn Sportowy” – rodzinny piknik

Maj 2017

Przedszkolny plac zabaw

A.Konopla,

Bierżyn – Ławreniuk

Rada Rodziców

Wszystkie dzieci

30

40 konkurs „ Piosenka białoruska”

Maj 2017

BDK

Bielsk Podlaski

J. Chilkiewicz

Zinkiewicz Marta

Zespół

LANOK

31

Audycja muzyczna pt. „ Jak powstały instrumenty?”

Maj 2017

przedszkole

Plutowicz Katarzyna

Wszystkie dzieci

32.

Dzień Dziecka – zabawy na placu zabaw

1 czerwiec 2017

Przedszkolny plac zabaw

Wychowawcy grup i rada rodziców grupy

Wszystkie dzieci

33.

Wyjazd dzieci do „Ziołowego Zakątka” – edukacja ekologiczna

Czerwiec 2017

Koryciny

Kurianowicz Anna

Dzieci z gr. 5 i 4 latków

34.

Teatrzyk dla dzieci pt. „ Egzamin z bezpieczeństwa Tygryska Beniamina” – Teatr Profilaktyczny MAGIK

12 czerwiec 2017

przedszkole

Bierżyn – Ławreniuk Ewa

Wszystkie dzieci

35.

Występ dziecięcego zespołu teatralnego w ramach przeglądu AFISZ w BDK

Czerwiec 2017

BDK

Palaszewska Iwona

Dzieci z koła teatralnego

36.

Pożegnanie starszaków.

Czerwiec 2017

przedszkole

Martyniuk Elżbieta

Łaszczuk Marta

Wszystkie dzieci

37.

Zakończenie roku szkolnego – wycieczka

Czerwiec 2017

Do uzgodnienia z Radą Rodziców

Maleszewska – Troc Natalia

Wszystkie dzieci

 

h-w

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA M-C SIERPIEŃ 2016

  1. Jakimiuk Damian
  2. Stępień Gabriela
  3. Meteńko Wiktoria
  4. Gawryluk Oliwier
  5. Borowska Natalia
  6. Borowska Joanna
  7. Falkowska Nikola
  8. Nowak Dariusz
  9. Olszewska Lena
  10. Ciereszko Magdalena
  11. Ryszczuk Gabriel
  12. Monachowicz Oliwia
  13. Iwanowiec Oksana
  14. Lewczuk Anna
  15. Góralczuk Tymoteusz
  16. Wasilewski Jakub
  17. Kopczuk Maja
  18. Malisz Lena
  19. Malisz Mateusz
  20. Zabrocka Hanna
  21. Jakoniuk Tymoteusz
  22. Fiedorowicz Oliwia
  23. Biełach Jan
  24. Kotowicz Maja
  25. Wesołowska Alicja
  26. Muśko Wiktoria
  27. Poniatowski Alan
  28. Wasiluk Alicja
  29. Kuźma Aleksander
  30. Własiuk Lena
  31. Krystosiuk Julia
  32. Aleksiejuk Kacper
  33. Hołodok Nikola
  34. Bonda Jakub
  35. Puczko Filip- brak zaświadczeń
  36. Puczko Denis – brak zaświadczeń
  37. Trofimiuk Olaf – brak zaświadczeń
  38. Karbowski Jakub – brak zaświadczeń

Dzieci , których rodzice nie dostarczyli wymaganych zaświadczeń o zatrudnieniu, zostaną przyjęte do przedszkola w sierpniu po uprzednim dostarczeniu zaświadczeń.

og

 

ogł

LISTA DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

  1. Aleksiejuk Kacper
  2. Białokozowicz Wiktoria
  3. Borowska Joanna
  4. Fiedoruk Martyna
  5. Gałka Mikołaj
  6. Gołębiewski Bartosz
  7. Ignatowicz Joachim
  8. Iwaniuk Lena
  9. Jakuszewicz Beata
  10. Karczewska Sara
  11. Kasperuk Agata
  12. Kiersnowski Jan
  13. Ławreniuk Filip
  14. Matysiuk Halena
  15. Matysiuk Mikołaj
  16. Nestoruk Adam
  17. Nestoruk Michał
  18. Nowosad Witold
  19. Poniatowski Alan
  20. Pugacewicz Wiktoria
  21. Rogoza Wiktor
  22. Sakowicz Piotr.
  23. Stępień Gabriela
  24. Szczykowski Antoni
  25. Troc Nikita
  26. Wesołowska Wiwianna
  27. Własiuk Lena
  28. Szum Jan
  29. Dmitruk Mikołaj
  30. Pulkowski Julian
  31. Gromotowicz Ksenia
  32. Iljaszuk Jakub
  33. Wasiluk Alicja

LISTA REZERWOWA

  1. Antoniuk Nikodem
  2. Kapłun Daria
  3. Piotrowska Anna
  4. Piorowska Aleksandra
  5. Ostaszewicz Kacper
  6. Góralczuk Tymoteusz
  7. Wesołowska Alicja
  8. Chilimoniuk Anna
  9. Nikołajuk – Stasiuk Anna

 

DZIECI ROCZNIKOWO ZA MAŁE NIE KWALIFIKUJĄCE SIĘ DO PRZYJĘCIA

– zakwalifikowane do przyjęcia w pierwszej kolejności we wrześniu 2017r.

  1. Pełszyk Eryk
  2. Skoczyńska Laura
  3. Brzezińska Maja
  4. Tomaszuk Lena
  5. Szumikowski Olaf

 

Prosimy rodziców dzieci przyjętych do przedszkola o zgłaszanie się na podpisywanie umów. Rodzice,  którzy nie  podpiszą umowy do 25 maja, będzie to jednoznaczne z rezygnacją dziecka z przedszkola i na ich miejsce zostaną przyjęte dzieci z listy rezerwowej.

Na podpisanie umowy należy zgłaszać się  do dyrektora przedszkola codziennie w godzinach od 10.30 do 14.30.

Informację można uzyskać pod numerem telefonu (85) 6812046.

 

Walentyna Mielnik – Nikołajuk

Dyrektor Przedszkola.

 

Harmonogram zajęć dodatkowych na rok szkolny 2015/2016

klikaj w zdjęcie 🙂

Harm.zajęć

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

GRUPA 5 – LATKÓW

1.      Demianiuk Katarzyna

2.      Falkowska Hanna

3.      Falkowska Nikola

4.      Iwańczuk Gabriel

5.      Jakimiuk Damian

6.      Jakimiuk Mikołaj

7.      Kopczuk Maja

8.      Kordielewicz Hanna

9.      Kosiński Onufry

10.  Kowalczyk Oliwia Amelia

11.  Kuczyńska Taisa

12.  Łaszczuk Michał

13.  Martynowicz Bartlomiej

14.  Masłowska Klaudia

15.  Niczyporuk Nina

16.  Niesteruk Mikołaj

17.  Nowosad Gabriela

18.  Owerczuk Anna

19.  Puczko Filip

20.  Szczykowska Julianna

21.  Szymańska Natalia

22.  Taranta Oksana

23.  Terebun Mikołaj

24.  Terechowicz Michał

25.  Timinski Łukasz

26.  Wasilewski Jakub

27.  Zajączkowska Natalia

GRUPA 5 i 4 LATKÓW

1.      Ambrożewicz Olga

2.      Andrejuk Michał

3.      Antoniuk Paulina

4.      Białokozowicz Jakub

5.      Borowska Natalia

6.      Chudziński Maciej

7.      Ciechanowicz Miron

8.      Dąbrowski Borys

9.      Derpeńska Gabriela

10.   Gawryluk Oliwier

11.   Gierasimiuk Gabriela

12.   Gładski Miłosz

13.  Ignatowicz Bartosz

14.  Korszak Amelia

15.  Lesnik Mikołaj

16.  Marcinek Wojciech

17.  Meteńko Wiktoria

18.  Minkiewicz Patryk

19.  Mironkiewicz Zuzanna

20.  Monachowicz Julia

21.  Nikołajuk Julia

22.  Nowak Dariusz Jerzy

23.  Sobolewska Julia

24.  Stepaniuk Milena

25.  Twarowska Kalina

26.  Warszycka Sara

27.  Żurawel Damian

GRUPA 4  i  3 LATKÓW

1.      Biełach Jan

2.      Bonda Jakub

3.      Chomko Gabriela

4.      Ciereszko Magdalena

5.      Dąbrowski Jan

6.      Fiedoruk Bartosz

7.      Hołodok Nikola

8.      Iwaniuk Mateusz

9.      Iwanowiec Oksana

10.  Jurczuk Martyna

11.  Karbowski Jakub

12.  Karczewska Blanka

13.  Kołos Zofia

14.  Korzun Marika

15.  Krystosiuk Julia

16.  Kucharczuk Julia

17.  Lewczuk Anna

18.  Monachowicz Oliwia

19.  Nowicka Laura Oliwia

20.  Panasiuk Gabriel

21.  Płuciennik Martyna

22.  Prokopiuk Gabriel

23.  Puczko Denis

24.  Ryszczuk Gabriel

25.  Sawczuk Natalia

26.  Trofimiuk Olaf

GRUPA 3 LATKÓW

1.Andrejuk Julia

2. Chmur Piotr

3. Dienisiuk Adrian

4. Iljaszuk Jakub

5. Kobać Mateusz

6. Kuźma Aleksander

7. Markiewicz Marcel

8. Muśko Wiktoria

9. Ruczaj Mikołaj

10. Sroka Bartłomiej

11. Karczewska Maja

12. Dąbrowska Ewa

13.  Dąbrowski Kasjan

14. Demianiuk Joanna

15. Fiedorowicz Oliwia

16. Jakimiuk Jan

17. Jakoniuk Tymoteusz

18. Kaczanowska Małgorzata

19. Lewczuk Aleksander

20. Malisz Lena

21. Malisz Mateusz

22. Martyniuk Dominika

23. Martynowicz Dawid

24. Niczyporuk Róża Anna

25. Taranta Filip

26. Timiński Michał

27. Zabrocka Hanna

 

ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEGO DZIECKA

Przeziębienie jest najczęstszą chorobą u małych dzieci. To infekcja wirusowa nosa i gardła. Prosimy i przypominamy, że obowiązkiem rodziców i opiekunów, jest przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych. Nie przyprowadzamy dzieci, które: mają katar, kaszel i gorączkę.Są przeziębione lub chore. Są w trakcie leczenia antybiotykowego.

LISTA DZIECI 6 LETNICH

Przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2014/2015

  1. Bałło Gabriel
  2. Demianiuk Krystian
  3. Fiedoruk Aleksandra
  4. Filimoniuk Bartłomiej Michał
  5. Hryniewicki Jan
  6. Karczewska Anastazja
  7. Konopla Martyna
  8.  Korzun Bartosz
  9.  Kotelczuk Helena
  10. Kurianowicz Julia
  11.  Lewczuk Igor
  12.  Martyniuk Magdalena
  13.  Martynowicz Oksana
  14.  Masalski Krzysztof
  15.  Nikołajuk Szymon
  16.  Okrztulski Daniel
  17.  Oniszczuk Jakub
  18.  Rubacha Wiktoria
  19.  Skiepko Aleksandra
  20.  Skoczyński Alan
  21.  Stempa Wiktoria
  22. Szydłowska Patrycja
  23.  Wasyluk Gabriel
  24.  Wesołowska Hanna
  25.  Zinkiewicz Ksenia
  26.  Żukowska Martyna
  27.  Żurawel Dominika

Rezerwowo

  1. Hryniewicki Oskar

LISTA DZIECI 5 LETNICH

Przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2014/2015

  1. Boguszewska Maria
  2. Car Weronika
  3. Chmur Antoni
  4. Chmur Julia
  5. Chwaszczewski Tomasz
  6. Gryszkiewicz Dominik
  7. Kasperuk Aleksandra
  8. Kotowicz Oliwia
  9. Kuczko Maja
  10.  Leoniuk Łukasz Filip
  11.  Martyniuk Magdalena
  12. Meteńko Dawid
  13.  Moroz Rafał
  14.  Morozow Bartosz
  15.  Niczyporuk Oksana
  16.  Niesteruk Mikołaj
  17.  Nikołajuk Maja
  18.  Nowicki Julian
  19.  Piliczuk Tomasz
  20.  Puc Paweł
  21.  Roszczyc Zofia
  22.  Sadowska Kornelia
  23.  Siewko Maja
  24.  Szwarc Jakub
  25.  Szymaniuk Bartosz
  26.  Wasiluk Wiktoria Julia
  27.  Wawrzyniuk Dominika

LISTA DZIECI 4 LETNICH

Przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2014/2015

  1. Demianiuk Katarzyna
  2. Falkowska Hanna
  3. Falkowska Nikola
  4. Gierasimiuk – Chomicka Klaudia
  5. Iwańczuk Gabriel
  6. Jakimiuk Damian
  7. Jakimiuk Mikołaj
  8. Kopczuk Maja
  9. Kordielewicz Hanna
  10.  Kosiński Onufry
  11.  Kuczynska Taisa
  12.  Łaszczuk Michał
  13.  Martynowicz Bartłomiej
  14.  Masłowska Klaudia
  15.  Niczyporuk Nina
  16.  Niczyporuk Tatiana
  17.  Nowosad Gabriela
  18.  Owerczuk Anna
  19.  Puczko Filip
  20.  Rybaczuk Alan
  21.  Szymańska Natalia
  22.  Taranta Oksana
  23.  Terebun Mikołaj
  24.  Terechowicz Michał
  25.  Timiński Łukasz
  26.  Wasilewski Jakub
  27.  Zajączkowska Natalia
  28.  Żurawel Filip

LISTA DZIECI 3 i 4 LETNICH

Przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2014/2015

  1. Ambrożewicz Olga
  2.  Andrejuk Michał
  3. Antoniuk Paulina
  4.  Białokozowicz Jakub
  5.  Borowska Natalia
  6.  Buszko Miłosz
  7.  Ciechanowicz Miron Iwo
  8.  Gawryluk Oliwier
  9. Gierasimiuk Gabriela
  10.  Gładski Miłosz
  11.  Ignatowicz Bartosz
  12. Korszak Amelia
  13. Kowalczyk Oliwia Amelia
  14. Meteńko Wiktoria
  15. Minkiewicz Patryk
  16. Mironkiewicz Zuzanna
  17.  Monachowicz Julia
  18. Nikołajuk Julia
  19.  Nowak Dariusz Jerzy
  20.  Onopiuk Paweł
  21.  Panasiuk Gabriel
  22.  Paszkowski Mateusz
  23.  Płuciennik Maryna
  24.  Twarowska Kalina
  25.  Wardecki Piotr
  26.  Warszycka Sara
  27. Żochowiec Maja
  28.  Żurawel Damian

Lista rezerwowa

  1. Gałuszewski Igor
  2. Dąbrowski Borys
  3. Antoniuk Justyna
  4. Szczykowska Julianna

Lista dzieci przyjętych w roku  szkolnym 2013/2014

Grupa 5-latków

  1. Bałło Gabriel
  2. Bieliński Kacper
  3. Demianiuk Krystian
  4. Fiedoruk Aleksandra
  5. Filipiuk Kornel
  6. Hryniewicki Jan
  7. Karczewska Anastazja
  8. Konopla Martyna
  9. Korzun Bartosz
  10. Kotelczuk Helena
  11. Lewczuk Igor
  12. Martyniuk Magdalena
  13. Masalski Krzysztof
  14. Micewicz Gabriel Cyryl
  15. Michalczuk Mateusz
  16. Milata Kacper
  17. Oksztulski Daniel
  18. Porfinik Jakub
  19. Rubacha Wiktoria
  20. Rybaczuk Patryk
  21. Skoczyński Alan
  22. Szydłowska Patrycja
  23. Szymaniuk Jakub Jan
  24. Terebun Szymon
  25. Wasyluk Gabriel
  26. Żurawel Dominika
  27. Waszkiewicz Klaudia
  28. Niczyporuk Oksana

Lista dzieci przyjętych w roku szkolnym 2013/2014

Grupa 6-latków

  1. Boussif Adam
  2. Ciechanowicz Mieszko
  3. Dąbrowski Albert
  4. Falkowska Zofia
  5. Gajewska Anna
  6. Iwanowiec Maria
  7. Jarocewicz Agnieszka
  8. Kiersnowska Gabriela
  9. Kobuś Aleksandra
  10. Korniluk Wiktoria
  11. Kozłowski Cezary
  12. Krystosiuk Krystian Grzegorz
  13. Kuczyńska Ksenia
  14. Laszewicz Jakub
  15. Łaszczuk Gabriela
  16. Michalczuk Mikołaj
  17. Monachowicz Gabriela
  18. Niczyporuk Łukasz
  19. Parfieniuk Aleksandra
  20. Piotrowska Amelia
  21. Rzepniewska Dominika
  22. Sacharczuk Tatiana
  23. Sawczak Jan
  24. Słowik Weronika
  25. Szulc Dawid
  26. Tatarczuk Marta
  27. Troc Bartosz
  28. Troc Oliwia
  29. Wawrzeniuk Bartosz
  30. Zinkiewicz Ksenia

Lista osób rezerwowych:

  1. Osipczuk Zofia

Lista dzieci przyjętych w roku szkolnym 2013/2014

Grupa 4 -latków

  1. Car Weronika
  2. Chmur Antoni
  3. Chmur Julia
  4. Chwaszczewski Tomasz
  5. Gryszkiewicz Dominik
  6. Kasperuk Aleksandra
  7. Kotowicz Oliwia
  8. Kuczko Maja
  9. Leoniuk Filip Łukasz
  10. Martyniuk Magdalena
  11. Meteńko Dawid
  12. Moroz Rafał
  13. Nowicki Julian
  14. Nikołajuk Maja
  15. Oksientiuk Paulina
  16. Piliczuk Tomasz
  17. Puc Paweł
  18. Roszczyc Zofia
  19. Siewko Maja
  20. Skiepko Aleksandra
  21. Szurbak Patrycja
  22. Szwarc Jakub
  23. Szymaniuk Bartosz
  24. Wasiluk Julia Wiktoria
  25. Niesteruk Mikołaj
  26. Wawrzyniuk Dominika
  27. Wesołowska Hanna
  28. Wojtiuk Wiktor
  29. Żukowska Martyna

Lista osób rezerwowych:

  1. Morozow Bartosz
  2. Chilkiewicz Mateusz
  3. Stepaniuk Kamil
  4. Oksztulska Dominika
  5. Jakimiuk Borys
  6. Filimoniuk Bartłomiej Michał
  7. Brzozowski Karol Krzysztof
  8. Oniszczuk Jakub

Lista dzieci przyjętych w roku szkolnym 2013/2014

Grupa 3 -latków

  1. Boguszewska Maria
  2. Demianiuk Katarzyna
  3. Falkowska Hanna
  4. Falkowska Nikola
  5. Gierasimiuk – Chomicka Klaudia
  6. Iwańczuk Gabriel
  7. Jakimiuk Damian
  8. Jakimiuk Mikołaj
  9. Kordielewicz Hanna
  10. Kopczuk Maja
  11. Kuczyńska Taisa
  12. Łaszczuk Michał
  13. Martynowicz Bartłomiej
  14. Masłowska Klaudia
  15. Milata Anna
  16. Niczyporuk Nina
  17. Niczyporuk Tatiana
  18. Puczko Filip
  19. Nowosad Gabriela
  20. Owerczuk Anna
  21. Rybaczuk Alan
  22. Sadowska Kornelia
  23. Taranta Oksana
  24. Terebun Mikołaj
  25. Terechowicz Michał
  26. Timiński Łukasz
  27. Wasilewski Jakub
  28. Zajączkowska Natalia
  29. Żurawel Filip

Lista osób rezerwowych:     6. Wawulski Tomasz

  1. Kosiński Onufry                     7. Nowak Dariusz Jerzy
  2. Szymańska Natalia                8. Oniszczuk Jakub
  3. Niczyporuk Natalia                9. Oniszczuk Dariusz
  4. Minkiewicz Patryk                10. Grygoruk Joanna
  5. Gawryluk Adam                     11. Kostiuczuk Kacper                                                                                           

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *