Dyżur w przedszkolu

OGŁOSZENIE

Dyrektor przedszkola informuje, że od 1 czerwca można składać podania na dyżur wakacyjny dla dzieci w m-cu sierpień 2024. Na dyżur w sierpniu będą przyjmowane dzieci, których oboje rodzice uczęszczają w sierpniu do pracy – wraz z kartą przyjęcia należy dołączyć zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu obojga rodziców. Komplet dokumentów i zaliczkę w kwocie 100 złotych należy składać w sekretariacie przedszkola codziennie w godzinach 10.00 – 14.00 do 15 czerwca.

poniżej wniosek do pobrania 🙂

AKTUALNA-REKRUTACJA  

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Boska Liturgia w kaplicy św.Sawy

Dziś Cerkiew czci pamięć św.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego, patrona Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im.św. Łukasza Wojno-Jasienieckiego. Boskiej Liturgii w kaplicy św.Sawy Serbskiego przewodniczył proboszcz parafii ks.mitrat Jerzy Bogacewicz. Ks. prot. Aleksy Kuryłowicz spowiadał. Podczas nabożeństwa pomagał też ks.mitrat Jan Barszczewski i ks. protodiakon Marcin Kuźma. Śpiewał chór pod dyr. Marty Zinkiewicz. W nabożeństwie uczestniczyły dzieci z przedszkola,uczniowie,nauczyciele oraz wierni… Na zakończenie proboszcz przybliżył życie św.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego, który był wybitnym chirurgiem oraz miał zdolności plastyczne.

Potem były rozdawane nagrody naszym przedszkolakom  z okazji rozstrzygnięcia VII edycji miejskiego  konkursu plastycznego ” Pascha-Wielkanoc w moim domu i Cerkwi”. Prace zostały ocenione przez jury. Nagrody wręczył ks.mitrat Jerzy Bogacewicz. Nagrody zostały ufundowane przez Fundację Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej.
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Festiwal „Pod opieką Bogurodzicy”

 

Nasze przedszkolaki wchodzące w skład zespołu LANOK razem z uczniami z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im.sw.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego  wystąpiły ze spektaklem „Z Bielskoj Letopisi” podczas Festiwalu „Pod opieką Bogurodzicy”.  Potem wspólnie z chórem parafialnym zaśpiewali.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

„Jak przedszkolaki o zdrowie dbają”

Nasi „Dyplomaci”

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Jak przedszkolaki o zdrowie dbają” . I miejsce – Iga Żero Przedszkole Nr 3 z oddziałami integracyjnymi , II miejsce- Maksymilian Panasiuk Przedszkole Niepubliczne Nr. 1 im św. Młodzieńca Gabriela,  III miejsca – Tadeusz Wiercioch Przedszkole Niepubliczne Nr. 1 im. św. Młodzieńca Gabriela i Lidia Wiercioch Przedszkole Nr. 3 z oddziałami integracyjnym. i Pozostałe dzieci zostały wyróżnione. Celem konkursu było: § promowanie zdrowego stylu życia § rozwijanie uzdolnień plastycznych § wspomaganie kreatywności dzieci Z dyplomami dzieci z naszego przedszkola. Serdecznie gratulujemy.
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Konkurs „Bogurodzica w prozie i poezji religijnej”

Dziś po raz trzeci odbył się w naszym przedszkolu konkurs pn.”Bogurodzica w Poezji i Prozie Religijnej „. Konkurs poświęcony Matce Bożej. Udział wzięło 22 osób (przedszkolaki i uczniowie) z placówek bielskich : Przedszkole na Hołowiesku , Przedszkole nr 9 Leśna Polana, Przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi, Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 2 Oddział przedszkolny Antek, przy Szkole Podstawowej nr 5,  Szkoła Podstawowa nr 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.św.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego. Nasze przedszkole reprezentowała Nikoła Monachowicz, Antoś Kulik oraz bracia Jeremiasz i Nikoś Bakunowicz z bratem, już uczniem Antonim. . Wszystkie dzieci zostały nagrodzone . Dyplomy wręczała pani Walentyna Mielnik-Nikołajuk , dyrektor przedszkola.  Komisja w składzie Joanna Chilkiewicz, Marta Łaszczuk, Marta Zinkiewicz i Elżbieta Martyniuk miały nie lada wyzwanie podczas wyłonienia najlepszych. Ważne, że dzieci są chętne do udziału w takich przedsięwzięciach.
W kategorii przedszkole dzieci zajęły następujące miejsca: Antoni, Nikodem, Jeremiasz Bakunowicz – nagroda specjalna Tomasz Zabrocki – I miejsce, Hanna Danilczuk -I miejsce ,Julia Taranta – I miejsce ,Hanna Anchimowicz – II miejsce, Judyta Skalska – II miejsce, Weronika Kazaczonok -II miejsce, Fabian Makacewicz – II miejsce ,Izabela Derlukiewicz – III miejsce, Antoni Kulik – III miejsce, Wyróżnienia: Mikołaj Burczyk Nikola Monachowicz Aleksandra Repnik Szymon Soliński Aleksander Kozłowski

więcej zdjęć  (1) Facebook
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

W I L C Z E K   M I L C Z E K

W poniedziałek trzy grupy przedszkolaków były na spektaklu „Wilczek Milczek” (Wauczok Mauczok)  w Bibliotece Miejskiej.
W I L C Z E K   M I L C Z E K spektakl w wykonaniu Teatr Czrevo w Miejska Biblioteka Publiczna w Bielsku Podlaskim🧡 Przedstawienie, to zabawna, wzruszająca, a jednocześnie wprowadzająca w autentyczny świat flory i fauny Puszczy Białowieskiej opowieść o przyjaźni, miłości i wolności, okraszona muzyką na żywo, piosenkami i obrazami Puszczy.
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Mamy i Taty w grupie 4-5 latków

29 maja 2024 roku o godzinie 10,30 rozpoczęły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie 4-5 latków, już ostatniej 🙂 . Tradycyjnie jak we wszystkich grupach…występy, życzenia, prezenty i słodki poczęstunek. Radość rodziców ze swoich pociech, uronione łezki…Mama, tata najpiękniejsze słowa świata… więcej  (20+) Facebook

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Mamy i Taty w grupie 3-4 latków

W środę 29 maja 2024 roku o godzinie 9,30 rozpoczęły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie 3- 4 latków. Mama, tata….najpiękniejsze słowa świata…. Po występie były życzenia,prezenty i słodki poczęstunek.

więcej (20+) Facebook

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Przypomnienie :)

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

Dzień Dziecka

28 maja 2024 r. uroczyście obchodzono Dzień Dziecka. Na początku były lody. Potem trzy mniejsze grupy wyszły na plac zabaw na dmuchańce.  Było malowanie twarzy, robienie tatuaży, dziewczynom pleciono warkoczyki….Po jakimś czasie dołączyły dwie grupy starszych dzieci…. po obiedzie była również zabawa…

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz