UWAGA!!! UWAGA!!!Plebiscyt Edukacyjny 2024

Prosimy o głosowanie na Przedszkole Roku 2024 . Liczymy na Wasze głosy!!! Wierzymy,że nie zawiedziecie 🙂

Widok z góry

Uprzejmie informujemy,że nasze przedszkole bierze udział w Plebiscycie Edukacyjnym 2024 organizowanym przez „Kurier Poranny” i „Gazetę Współczesną” Głosowanie rozpocznie się we wtorek, 22 października.

Otrzymaliśmy taką informację ze Współczesnej i Kuriera Porannego (poniżej)

PRZEDSZKOLE ROKU 2024

Nominacja do nagrody

Przedszkole Niepubliczne nr 1 im.św.Młodzieńca Gabriela, Bielsk Podlaski

otrzymuje nominację do nagrody

dla placówki edukacyjnej przyjaznej dzieciom i ich rodzicom;

w ramach wielkiego Plebiscytu Edukacyjnego 2024.

To kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie prowadzi „Kurier Poranny i „Gazeta Współczesna”. Placówki przyjazne dzieciom zostaną wybrane w głosowaniu najpierw w każdym mieście i powiecie, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Czekają na nie atrakcyjne nagrody, a przedstawiciele przedszkoli, które w każdym województwie zdobędą najwięcej głosów, odbiorą główne nagrody podczas uroczystej gali, która odbędzie się wiosną na Zamku Królewskim w Warszawie. (Wszystkie informacje w powyższym linku.)

Przedszkola z czołowych miejsc rankingów będziemy prezentować w artykułach na łamach drukowanego wydania „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”, w naszych serwisach internetowych oraz na Facebooku………………….

Gratuluję nominacji i życzę wielu sukcesów oraz powodzenia w plebiscycie.

Daria Jankiewicz Kaczmarek

Menedżer Plebiscytu Edukacyjnego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.