Trójgłos Poetycki

Dziś w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozpoczęła się 24. Edycja Konkursu Recytatorskiego pn. „Trójgłos poetycki” dla dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych i osób dorosłych, Jako pierwsi zaprezentowali się nasi najmniejsi. Siedmioro przedszkolaków reprezentowało  nasze przedszkole…Martyna, Ola, Nikola, Lidka, Mikołaj, Wiktor i Olek 🙂 . Dzieci stanęły na wysokości zadania i godnie reprezentowali naszą placówkę. Inne dzieci również 🙂 . Celem konkursu jest wzajemne poznanie i próba zrozumienia odmiennej kultury dzięki pośrednictwu uniwersalnego języka – języka poezji.
Nasze przedszkolaki zawojowały następujące miejsca 🙂
1. – Olga Lewczuk
1. Nikola Monachowicz