Przedszkolada

14 czerwca 2023 roku już po raz szósty odbyła się Przedszkolada organizowana przez Przedszkole na Hołowiesku, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta, Urzędu Gminy i Urzędu Marszałkowskiego.
Wzięło w niej 10 drużyn przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu miasta i gminy. Dzieci rywalizowały w różnych konkurencjach i choć najważniejsza była dobra zabawa, to jednak były to zawody sportowe – z odegraniem hymnu, zapaleniem znicza, medalami i pucharami dla wszystkich uczestników. Tym razem zwycięzcami okazali się podopieczni Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi. Nasze przedszkole zajęło II miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom i panu Andrzejowi za przygotowanie. Gimnastyka w naszym przedszkolu jest na wysokim poziomie a dzieci uwielbiają pana Andrzeja i jego zajęcia.