Kliknij w poniższy link

KONKURS-PLASTYCZNY

PLASTYCZNY

Jak przedszkolaki o zdrowie dbają”

22.04-24.05.2024

Cele konkursu:

• Zachęcanie do zdrowego stylu życia

• Wspomaganie kreatywności dzieci

• Rozwijanie uzdolnień plastycznych

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WZIĘCIA UDZIAŁU !

Niepubliczne Przedszkole nr 1 w Bielsku Podlaskim serdecznie zaprasza!

Wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym „Jak przedszkolaki o zdrowie dbają”.

Pracę konkursową tworzy praca w formacie płaskim (A3 lub A4) związana z tematem zdrowia (np. aktywność ruchowa, zdrowe odżywianie, wizyty kontrolne u dentysty, etc.).

Cele konkursu:

• promowanie zdrowego stylu życia
  • rozwijanie uzdolnień plastycznych
  • wspomaganie kreatywności dzieci

Prace w płaskim formacie należy dostarczyć do 24 maja do Niepublicznego Przedszkola nr 1 (ul. Rejtana 24, Bielsk Podlaski).
Każda praca powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz wiekiem dziecka na odwrocie.

Zgłaszając pracę uczestnik (prawny opiekun dziecka) jednocześnie wyraża zgodę na opublikowanie pracy na stronie internetowej przedszkola wraz z imieniem, inicjałem i wiekiem dziecka oraz zaprezentowanie pracy na wystawie. Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymają dyplomy, a najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Organizatorzy konkursu:

Paulina Koniuch