Barwy jesieni

lenka

Jubilatka Lenka z p.Anią 🙂

Zaczynamy obchód z góry. Najstarsza grupa robi przepiękne wianki z różnokolorowych liści. Druga grupa zawzięcie pisze literkę „e” …  na piasku, mannie, kisielu 🙂 . Pomysłów paniom nie brakuje. Gdy rączka będzie wyćwiczona, dzieci będą pisały w książeczkach. Maluchy poznają wielkości kółek i w grupkach układają zgodnie z poleceniem pani. ( np. od najmniejszych do największych, odwrotnie itp. ). Pan Andrzej bada postawy dzieci. (czy dzieci mają proste kręgosłupy, czy nóżki odpowiednio ułożone…) .  Przyda się to przy zajęciach korekcyjnych. Dobrze,że Rebeka nie zapomniała  przynieść liści do przedszkola 😉 . Dzieciaczki robią drzewka. Z brązowej plasteliny pień, a korona z kolorowych liści. Lenka obchodziła wczoraj urodziny. Przyniosła dużo łakoci. Wystarczyło na dzisiaj. Mnogaje Leta !!!

Jutro audycja muzyczna.