Audycja muzyczna „Muzyczne sandały pędzącej strzały”

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się audycja muzyczna w wykonaniu artystów z ARTE-MUZA pt. „Muzyczne sandały pędzącej strzały”. Pędząca Strzała jest Indianką, która nosi magiczne sandały. Te niezwykłe buty podążają w kierunku muzyki. Tym razem muzyczne sandały zaprowadziły ją do ogniska, przy którym siedzą trzej kowboje. Mężczyźni grają i śpiewają piękne, wesołe piosenki. Indianka dowiaduje się, że jest to muzyka countryk która powstała w Ameryce Północnej. W trakcie audycji przedszkolaki poznały największe przeboje tego gatunku oraz najczęściej używane instrumenty muzyczne. Dzieci lubią takie audycje i reagują na nie żywiołowo.
więcej zdjęć (20) Facebook