Mały Patriota

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Mały Patriota” odbył się we wtorek 13 listopada 2018 roku o godz. 10.00 w Katolickim Przedszkolu Niepublicznym „Karmelki” przy ul. Żwirki i Wigury 4 w Bielsku Podlaskim. Konkurs adresowany był do dzieci 5- 6-letnich. Wystąpiło pięcioro przedszkolaków z naszego przedszkola.

W kategorii dzieci pięcioletnich nagrody otrzymali: Wiktoria Białokozowicz, Igor Nowicki i Maja Kotowicz, natomiast wystąpienia Antoniny Łuczaj, Hanny Trzyny i Sary Karczewskiej zostały wyróżnione. Z kolei w kategorii dzieci sześcioletnich nagrody przyznano Dominice Martyniuk, Zofii Kołos oraz Marii Hryniewickiej, zaś wyróżnienia otrzymali Aleksander Hryniewicki, Emilia Sobczak oraz Julia Wiszenko.

Dziękujemy pani Justynie Kotowicz za zdjęcia:)