Komunikat dla rodziców

Dyrektor przedszkola informuje, iż w związku z zakończeniem rekrutacji i zamknięciem listy dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rodzice są proszeni o zgłaszanie się do sekretariatu przedszkola na podpisywanie umów. Jeśli do15 kwietnia 2018 rodzice nie podpiszą umowy będzie to jednoznaczne z rezygnacją z przedszkola. Na wolne miejsca zostaną przyjęte dzieci z listy rezerwowej.

Dyrektor przyjmuje codziennie w godzinach 10.30 – 14.30.

2 odpowiedzi na „Komunikat dla rodziców

1. Radę pisze:

Nie dołączyliście Państwo listy dzieci przyjętych

2. Irena Łozowik pisze:

Rodzice wiedzą,które dziecko zostało przyjęte. Zakwestionowano ze względu na ochronę danych osobowych 🙂