Dyżur w przedszkolu w m-cu sierpniu

Uprzejmie informuję,że od 1 do 13 czerwca 2022 roku przyjmujemy zgłoszenia na dyżur w miesiącu sierpniu 2022 roku.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur jest wpłata 100 zł zaliczki i zaświadczenie obojga rodziców o zatrudnieniu.

Nie będą przyjmowane dzieci, które ukończyły przedszkole w tym roku oraz dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola od września 2022 roku oraz dzieci, których matki przebywają na urlopach rodzicielskich bądź wychowawczych.

Bielsk Podl.2022-06-01                                     Dyrektor Przedszkola

Walentyna Mielnik-Nikołajuk

Karta zgłoszenia w formie pdf