6-latki w Bibliotece Miejskiej

Zajęcia w bibliotece były przekładane kilka razy, z przyczyn niezależnych od przedszkola . Dziś akurat w dzień bibliotekarza udało się .Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzimy 8 maja już od 1985 roku. Święto, zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, tradycyjnie rozpoczyna Tydzień Bibliotek, w trakcie którego biblioteki różnych typów z całej Polski intensyfikują działania, by dotrzeć do coraz większej liczby czytelników i użytkowników. Pani z biblioteki zapoznała dzieci z twórczością Aleksandra Fredry w szczególności z bajkami takimi jak : Małpa w kąpieli, Zupa na gwoździu czy Paweł i Gaweł.