Przedszkolada

14 czerwca 2024 roku odbyła się rywalizacja dzieci oraz osób starszych w ramach „Przedszkolady” i „Seniorady”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski. Imprezy odbyły się na placu parafialnym parafii Najświętszej Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim, w pobliżu Dworku Smulskich na Hołowiesku. Bielska Przedszkolada została zorganizowana po raz siódmy. Wystartowały w niej przedszkolaki z Bielska Podlaskiego i okolic. Jej organizatorem jest Przedszkole na Hołowiesku. Bielska Seniorada, czyli Sportowe Igrzyska Seniorów w kategorii wiekowej 65+, odbyła się pierwszy raz. Jej organizatorem jest Przystań Opatrzności w Dworku Smulskich. Nasze przedszkolaki zajęły I miejsce. Gratulujemy!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

więcej zdjęć Facebook