Pożegnanie 6-latków-część I

19 czerwca 2024 roku. To wyjątkowa data, która zapisze się złotymi literami, nie tylko w historii przedszkola. Każde pożegnanie jest smutne i zawsze uczy czegoś nowego. Zakończenie przedszkola jest da dzieci ogromnym przeżyciem. Dlatego uroczystość zakończenia przedszkola jest taka wyjątkowa i o jej oprawę zadbały panie i rodzice w odpowiedni sposób. Najważniejszym elementem tej oprawy były nasze kochane, cudowne,niepowtarzalne przedszkolaki. Uroczystość odbyła się w Czterech Porach Roku w Bielsku Podlaskim (Piliki). Była Wielka Gala,  Oscary, występy, podziękowania, życzenia, łzy szczęścia i smutku,  poczęstunek….zarejestrowane przez kamerę……Bądźcie szczęśliwi!!!!Przed Wami nowy etap życia….nie tak dawno przekraczaliście progi przedszkola a już nadszedł czas pożegnania….

więcej  (6) Facebook , (6) Facebook