Konkurs „Bogurodzica w prozie i poezji religijnej”

Dziś po raz trzeci odbył się w naszym przedszkolu konkurs pn.”Bogurodzica w Poezji i Prozie Religijnej „. Konkurs poświęcony Matce Bożej. Udział wzięło 22 osób (przedszkolaki i uczniowie) z placówek bielskich : Przedszkole na Hołowiesku , Przedszkole nr 9 Leśna Polana, Przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi, Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 2 Oddział przedszkolny Antek, przy Szkole Podstawowej nr 5,  Szkoła Podstawowa nr 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.św.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego. Nasze przedszkole reprezentowała Nikoła Monachowicz, Antoś Kulik oraz bracia Jeremiasz i Nikoś Bakunowicz z bratem, już uczniem Antonim. . Wszystkie dzieci zostały nagrodzone . Dyplomy wręczała pani Walentyna Mielnik-Nikołajuk , dyrektor przedszkola.  Komisja w składzie Joanna Chilkiewicz, Marta Łaszczuk, Marta Zinkiewicz i Elżbieta Martyniuk miały nie lada wyzwanie podczas wyłonienia najlepszych. Ważne, że dzieci są chętne do udziału w takich przedsięwzięciach.
W kategorii przedszkole dzieci zajęły następujące miejsca: Antoni, Nikodem, Jeremiasz Bakunowicz – nagroda specjalna Tomasz Zabrocki – I miejsce, Hanna Danilczuk -I miejsce ,Julia Taranta – I miejsce ,Hanna Anchimowicz – II miejsce, Judyta Skalska – II miejsce, Weronika Kazaczonok -II miejsce, Fabian Makacewicz – II miejsce ,Izabela Derlukiewicz – III miejsce, Antoni Kulik – III miejsce, Wyróżnienia: Mikołaj Burczyk Nikola Monachowicz Aleksandra Repnik Szymon Soliński Aleksander Kozłowski

więcej zdjęć  (1) Facebook