Wigilia w przedszkolu

Tradycyjnie od kilku lat między świętami Bożego Narodzenia ( nowego i starego stylu ) jest organizowana w przedszkolu Wigilia. Dzieci wchodzące w skład zespołu „LANOK” przygotowują się,aby w tym uroczystym dniu zachwycić publiczność, gości zaproszonych,rodziców,młodszych kolegów,nauczycieli….swym występem. Dziś też nie zabrakło kolęd i wierszyków, życzeń… i Mikołaja z worem prezentów…Na początku dyrektor przedszkola pani Walentyna Mielnik-Nikołajuk przywitała wszystkich bardzo serdecznie a najbardziej dzieci 🙂 … Zwieńczeniem uroczystości była wieczerza, po modlitwie i pobłogosławieniu przez ks. mitrata Jerzego Bogacewicza.