Teatr Arena

Dziś gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Studia Artystycznego Arena z Białegostoku z przedstawieniem pt.”Wilk i siedem koźlątek”. Jest to opowieść o nieposłuszeństwie i o tym,że należy być ostrożnym w kontakcie z nieznajomymi.

Mama koza przed wyjściem po zakupy ostrzegała swoje dzieci, żeby nikomu nie otwierały drzwi. Jednak przebiegły wilk oszukał koźlątka i został wpuszczony przez nie do domu. Nie trudno sobie wyobrazić co działo się później. Mama po powrocie do domu zaradziła problemowi i uwolniła swoje dzieci. Przedstawienie dzięki zabawnym kostiumom i nieoczekiwanym przeobrażeniom aktorów ukazuje, jak łatwo można dać się nabrać innym ludziom, którzy często udają kogoś innego. Bądźcie posłuszni i czujni !!! Nie otwierajcie drzwi obcym!!!

więcej zdjęć na fb Facebook