Święto Zwiastowania Bogurodzicy w Bielsku Podlaskim

wpis

Dzisiaj, 7 kwietnia, dwie grupy przedszkolaków, starszych, z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im. Młodzieńca Gabriela uczestniczyło w Boskiej Liturgii w cerkwi Narodzenia Najświętszej Marii Panny.Z przedszkolakami była pani dyrektor Walentyna Mielnik-Nikołajuk, nauczyciele i pracownicy przedszkola.Było bardzo dużo wiernych, dlatego też grupa sześciolatków była na chórze, gdzie ich pani Marta Zinkiewicz dyryguje tym chórem. Dzieci czynnie uczestniczyły w nabożeństwie. Śpiewały, modliły się i przystąpiły do Komunii Świętej.

Po nabożeństwie dzieci zaprosiły Zwierzchnika naszej Cerkwi na uroczystości związane z obchodami 5-lecia przedszkola, które odbędą się  1 maja. Rozpoczną się nabożeństwem w cerkwi Narodzenia Bogurodzicy o godzinie 8.00.

więcej na www.bielsk-hodigitria.pl