Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 13 listopada. Dzień ten był pełen wrażeń dla najmłodszych dzieci i szóstki czterolatków. Do tego uroczystego dnia….pasowania na przedszkolaka, przygotowywały się od kilku tygodni. Po przywitaniu rodziców i rodzeństwa odbyła się część artystyczna. Dzieci dały z siebie tyle na ile potrafiły. Nie obyło się też bez łez wzruszenia… Po występach było ślubowanie i pasowanie przez panią Walentynę Mielnik-Nikołajuk, wielką kolorową kredką. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Już w przedszkolu nie ma maluszków 😉 . Trzylatki,czterolatki,pięciolatki i sześciolatki…..