wpis

Dzisiaj w przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania  nowo przyjętych dzieci. Na początku pani dyrektor Walentyna Mielnik-Nikołajuk wszystkich przywitała. Następnie był występ najmłodszych dzieci. Niektóre dzieciaczki się rozrzewniły widząc rodziców na widowni 🙂  .

Dzieci zostały przygotowane przez swoje panie: Martę Zinkiewicz i Katarzynę Plutowicz. Po części artystycznej pani dyrektor każde dziecko pasowała na przedszkolaka za pomocą czarodziejskiego lizaka , po uprzednim ślubowaniu. https://youtu.be/hYZFKi7eVFU Każde dziecko otrzymało również prezencik. Po uroczystym pasowaniu starsze przedszkolaki również wystąpiły z częścią artystyczną. W sali na nowo pasowanych przedszkolaków czekał poczęstunek. Rodzice również ślubowali, że będą dobrymi rodzicami 🙂 ….  i zostali pasowani przez panią dyrektor przy pomocy tego samego czarodziejskiego lizaka.