wpis-

Dzisiaj w przedszkolu odbyła się wielka uroczystość. Dzieci zostały pasowane przez panią dyrektor Walentynę Mielnik-Nikołajuk na przedszkolaka. Już niema „żłobiaczków” 🙂 . Odświętne stroje. Od rana podniosły nastrój.Były występy przygotowane przez maluchów oraz starszaków, dla maluchów. Ślubowanie, pasowanie i słodki poczęstunek. Dzieci były dzielne, chociaż niektórym chciało się czmychnąć chyłkiem do swego rodzica. W uroczystościach uczestniczył ks. mitrat Jerzy Bogacewicz, dyrektor Domu Kultury Prawosławnej, burmistrz Miasta Bielska Podlaskiego pan Jarosław Borowski, wójt Gminy Wiejskiej pani Raisa Rajecka oraz pan Aleksy Kordiukiewicz z Zarządu Głównego Bractwa św.św.Cyryla i Metodego, jednostki prowadzącej przedszkole. Zebrało się wielu rodziców i dziadków. Przybyli również absolwenci przedszkola, których młodsze rodzeństwo dzisiaj ślubowało.