Konkurs Poezji Paschalnej

Po raz XIII z inicjatywy ks. Sławomira Jarocewicza i matuszki Ireny odbył się konkurs Poezji Paschalnej dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Miejscem konkursu była plebabia przy parafii św.arch.Michała.Organizatorem tego przedsięwzięcia jest KT Bractwa św.św.Cyryla i Metodego. Swą obecnością zaszczycił abp Grzegorz, podnosząc rangę konkursu, dziekan ks.mitrat Leoncjusz Tofiluk, duchowni, burmistrz miasta p.Jarosław Borowski. Pani Walentyna Mielnik-Nikołajuk dyr. przedszkola była dumna ze swoich przedszkolaków i absolwentów, którzy recytowali pięknie 🙂 . Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Były również nagrody za odpowiednie miejsca…. No, jak Władyka powiedział, najważniejsza nagroda jest ta,którą otrzymujemy od Boga…. Komisja w składzie: pan Andrzej ,pani Luba i pani Wiera , miała niełatwe zadanie z wyłonieniem najlepszych 🙂 .