Koncert”Nasze Pieśni”

24 listopada po raz siódmy   odbył się koncert pn. „Nasze Pieśni” w Bielsku Podlaskim. Ze względu na remont Bielskiego Domu Kultury, przedsięwzięcie było realizowane po raz drugi w II Liceum Ogólnokształcącym z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego, za co dziękujemy panu dyrektorowi Andrzejowi Stepaniukowi. Mottem przewodnim koncertu były  strofy piosenki „ Lublu nasz kraj, staronku hetu…” ( „Kocham mój kraj, moją małą ojczyznę… ” ).

Podczas uroczystości wystąpili  przed publicznością uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. św. Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego w Bielsku Podlaskim przygotowane przez panią Alinę Niegierewicz , zespół „Lanok” z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim prowadzony przez Joannę Chilkiewicz i Martę Zinkiewicz, zespół „Małanka” działający  przy Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim prowadzony przez pana Sergiusza Łukaszuka i Chór Domu Kultury Prawosławnej prowadzony  przez panią Martę Zinkiewicz. Słuchaczom bardzo podobało się wspólne śpiewanie w ubiegłym roku, w tym roku też bez niego się nie obyło . „Wiosaczka maja” rozbrzmiewała w kilku wersjach.

Nasze dzieci stanęły na wysokości zadania. Dały super popis przed publicznością 🙂 . BRAWO!!!