Fotorelacja z kolejnego tygodnia podczas pandemii

W tym roku ze względu na pandemię Dzień Dziecka wyglądał inaczej. Nie wszystkie dzieci chodzą do przedszkola, pozostają nadal w domach. Niektóre bardzo tęsknią do rówieśników, nie chcą jeść ( z relacji rodziców) , gdyż w grupie lepiej smakuje. Pani dyrektor i wychowawczynie starały się umilić ten wyjątkowy dzień naszym milusińskim. …. Przedszkolaki zostały obdarowane drobnymi upominkami i słodyczami… Z okazji Dnia Dziecka składamy wszystkim przedszkolakom, tym co w domu, tym co w przedszkolu i naszym absolwentom 🙂 najserdeczniejsze życzenia, moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności na każdy dzień. Nie tylko w tym dniu. Bądźcie szczęśliwe !!! A oto fotorelacja z tygodnia 🙂 …..

5 czerwca 2020 r. Z dala słychać radosny szczebiot dzieci. Maszerują na plac zabaw. Jedne wracają , drugie idą … Dzieci są poruszone ze względu na znalezionego ptaszka z uszkodzonym skrzydełkiem. Pani powiozła rannego ptaszka do weterynarza. Ta sytuacja jest świadectwem wrażliwości zarówno dzieci jak i pań.