Dzień Matki u starszaków

wpis

Uroczystości związane z Dniem Matki, w Niepublicznym Przedszkolu Nr 1 im.św.Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim, w grupie sześciolatków rozpoczęły się o godzinie 12,30. Maluchy z dołu ułożyły się do spania, a starsze w tany 😉 . Grupa pięciolatków będzie świętowała w innym terminie, ze względu na panującą ospę. Przez tyle lat dzieci wyćwiczone. Wszystko opanowane super ;). Na początek również pani dyrektor przywitała wszystkich zebranych i złożyła życzenia. Potem pani Kasia Kuczyńska poprowadziła dalszą część 😉 . Dzieci dużo mówiły wierszyków. Śpiewały, tańczyły…na zakończenie wspólna zabawa i poczęstunek.