Dmuchańce

wpis-

Piątek, 27 czerwca, ostatnie dni roku szkolnego 2013/2014. Od rana ustawiają się „dmuchańce” na placu obok Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im.św.Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim przy ul. Rejtana 24. Każdy myśli, aby była pogoda, gdyż ostatnio płata figle razem z przedszkolakami  🙂 . Pogoda dopisała, humory też…atrakcji było mnóstwo. Rej prowadził pajac. Z trudem dzieci odchodziły od zabawy. Z rana bawiły się maluchy, po obiedzie starszaki, pod bacznym okiem swoich nauczycieli i rodziców.

Dziękujemy pani dyrektor Walentynie Mielnik-Nikołajuk za zorganizowanie „dmuchańców” i polecamy się na przyszłość 🙂