Codzienność ;)

ks.Adam

Środa, 24 grudnia 2014 roku. Czas nieubłaganie pędzi do przodu. Dla przedszkolaków pewnie nie 🙂 . Dzisiaj jest mniej dzieci w przedszkolu. Dzieci świętujące Boże Narodzenie wg nowego stylu mają Wigilię. Składamy im najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych i spokojnych świąt oraz trafionych prezentów. Dzieci prawosławne będą miały Wigilię 6 stycznia 2015 roku. 2 stycznia będzie wspólna Wigilia w przedszkolu. Dzisiaj maluchy na lekcji religii układają puzzle tematycznie związane z nadchodzącymi świętami. Ks.Adam cierpliwie tłumaczy na czym polega układanie i że trzeba wzorować się na obrazku. W sali ćwiczeń przeskakują po wyspach, tak aby nie wpaść do wody. Inna grupa klei bombki. Dziewczynki i chłopcy osobno. Ciekawe, która będzie ładniejsza. Pani Emilia Bogacewicz robi gwiazdę od podstaw. To ich rodzinna tradycja.