Choinka dla maluchów i magik

oczekiwanie na Mikołaja

Czwartek, 15 stycznia, był długo oczekiwanym dniem przez dzieci. W tym dniu w przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa. O godzinie 9.00, w świetlicy na parterze, rozpoczęła się impreza dla maluchów. Potem był magik… ale stopniowo 😉  Pan Andrzej Konopla był wodzirejem. Wymyślił dużo gier i zabaw, siedemnaście 😉  ale ze względu na szybko upływający czas, nie mógł wszystkich zrealizować 😉 . Maluchy wybawiły się, rodzice również… A jakie były stroje, niektóre dzieci były nierozpoznawalne… 🙂 . Potem poczęstunek i oczekiwanie, w wielkim skupieniu i napięciu, na Mikołaja. Ileż było radości i pisku, gdy się pojawił ten, który niebawem obdaruje wszystkich prezentami….

a jak tam rodzice komentują 🙂