Zajęcia otwarte dla rodziców

Rodzice uczestniczą w zorganizowanych zajęciach w ramach pedagogizacji pod hasłem „SZKOŁA  DLA  RODZICÓW”, gdzie podczas warsztatów, prelekcji, zajęć otwartych wzbogacają swoją wiedzę o wychowaniu dzieci i ich funkcjonowaniu w przedszkolu.Zajęcia otwarte dla rodziców odbywają się  cyklicznie we wszystkich grupach.

26 kwietnia, w piątek, były przeprowadzone zajęcia otwarte dla rodziców z grupą czterolatków. Prowadziła je nauczycielka Barbara Ostaszewicz. „Wielkanocne zajączki i ich niespodzianki”, były tematem ostatnich zajęć.

Rodzice wspólnie z dziećmi, wykonywali świąteczne pisanki. Nauczycielka w ciekawy sposób zapoznała z tradycją związaną ze świętem Wielkanocy.

oprac.p.dyrektor Walentyna Mielnik-Nikołajuk