Wigilia w przedszkolu

wpis

W piątek , 3 stycznia, w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 im.św.Młodzieńca Gabriela w Bielsku Podlaskim była wigilia dla dzieci. Została ona poprzedzona nabożeństwem odsłużonym przez ks.Jerzego Bogacewicza w asyście ks.Adama Dzienisiuka,ks.Pawła Kuczyńskiego i ks. Tomasza Kosińskiego. W nabożeństwie uczestniczyły wszystkie dzieci, pani dyrektor Walentyna Mielnik-Nikołajuk i pracownicy placówki. Ks.Jerzy Bogacewicz złożył wszystkim życzenia świąteczne. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali kolędę. Potem wszyscy udali się do swoich sal na spożycie pokarmów wigilijnych przygotowanych przez rodziców i pracowników przedszkola. Potrawy wigilijne zostały pobłogosławione przez duchownych.Przed wigilią, każdy się przeżegnał i zjadł prosforę  W każdej grupie, oprócz rodziców i opiekunów byli duchowni.Pani dyrektor wszystkim grupom, z osobna,składała życzenia świąteczne.