Uroczysty piątek

Miś Patriota

Piątek, 8 listopada 2019 r. był dniem szczególnym w naszym przedszkolu. Uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości, przypadające na dzień 11 listopada. Placówkę odwiedził Miś Patriota, który listownie zawiadomił o swoim przybyciu. W liście tym napisał czego oczekuje od przedszkolaków. Uroczystości rozpoczęły się w grupie sześciolatków przy udziale wszystkich dzieci i pracowników, potem wszyscy zeszli do sali trzylatków, czterolatków, pięciolatków i znowu do sześciolatków. Na początek odśpiewano Hymn Polski. Potem, odpowiednio każda grupa miała coś przygotowanego. Były wiersze i piosenki patriotyczne. Testy ze znajomości naszego kraju. Pojęcie patrioty. Nasi milusińscy dowiedzieli się o sławnych Polakach. Był też sławny rycerz Zawisza Czarny. Na zakończenie dzieci zostały obdarowane smakołykami przez Misia Patriotę.