Uroczysta Wigilia

Dziś w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilia. Została ona poprzedzona występami chwalącymi Narodzenie Jezusa Chrystusa. Występowały sześciolatki , potem wspólnie z pięciolatkami. Dzieci przygotowały panie Marta Zinkiewicz i Joanna Chilkiewicz. W  uroczystości  uczestniczył  ks.  mitrat  Jerzy  Bogacewicz   dyrektor   Domu   Kultury Prawosławnej, w którego budynku mieści się nasza placówka. Pani dyrektor Walentyna Mielnik Nikołajuk  złożyła  wszystkim  życzenia  świąteczne. Dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym otrzymały dyplomy i nagrody. Po części artystycznej wszyscy udali się na spożycie posiłku Wigilijnego. Trzy młodsze grupy na dole, dwie starsze – na górze. Na początku zmówiono modlitwę i podzielono się prosforą.