U św.Gabriela w Zwierkach

W poniedziałek, po śniadaniu wszystkie grupy przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im.św. Młodzieńca Gabriela i uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im.św.Abp Łukasza Wojno – Jasienieckiego, trzema autokarami,  wraz  z opiekunami udali się do swego patrona do monasteru zwierkowskiego. Opiekunem duchowym był ks.mitrat Jerzy Bogacewicz, który odsłużył nabożeństwo dziękczynne przed relikwiami, przy czynnym udziale wszystkich pątników, i każdego „pomazał” świętym olejem, po uprzednim pocałowaniu relikwii. Siostra w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliżyła życie św. Młodzieńca Gabriela i jego męczeńską śmierć. Po uczcie duchowej dzieci udały się na słodki poczęstunek.