Archiwa blogu

Harmonogram na sierpień

Ta galeria zawiera 1 zdjęcie.

Poniżej przedstawiamy harmonogram pracy w m-cu sierpniu 2016 r.  🙂   🙂   🙂

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Pielgrzymka do Zwierek

Ta galeria zawiera 105 zdjęć.

Dzisiaj, 15 maja grupa przedszkolaków, cztero-,pięcio- i sześciolatków była w monasterze w Zwierkach, aby pokłonić się relikwiom świętego męczennika Młodzieńca Gabriela, patrona przedszkola.

Więcej galerii | 2 komentarze

Św.Młodzieńca Gabriela-Patrona Przedszkola

Ta galeria zawiera 90 zdjęć.

3 maja, Cerkiew czci pamięć św.męczennika Młodzieńca Gabriela. Uroczystości zostały przeniesione na 10 maja, ze względu na to,że wypadały w Wielki Piątek. 

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Zajęcia z logopedą

Ta galeria zawiera 9 zdjęć.

Jednym z zajęć dodatkowych, są zajęcia z logopedą, które prowadzi pani Walentyna Zinkiewicz.

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Zajęcia otwarte dla rodziców

Ta galeria zawiera 12 zdjęć.

 Rodzice uczestniczą w zorganizowanych zajęciach w ramach pedagogizacji pod hasłem „SZKOŁA  DLA  RODZICÓW”, gdzie podczas warsztatów, prelekcji, zajęć otwartych wzbogacają swoją wiedzę o wychowaniu dzieci i ich funkcjonowaniu w przedszkolu.Zajęcia otwarte dla rodziców odbywają się  cyklicznie we wszystkich grupach.

Więcej galerii | Dodaj komentarz

„Mama,tata i ja”

Ta galeria zawiera 6 zdjęć.

  16 kwietnia 2013 roku w Bielskim Domu Kultury odbyły się eliminacje miejskie XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków p.h. „ Mama, tata i ja”.

Więcej galerii | Dodaj komentarz

38 Konkurs teatralny scenek w języku białoruskim

Ta galeria zawiera 9 zdjęć.

15 kwietnia 2003 roku w godzinach rannych, 27 osobowa grupa przedszkolaków, z paniami i opiekunkami, udała się autokarem do Białegostoku na konkurs teatralny scenek w języku białoruskim.

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Rodnaje Słowo

Ta galeria zawiera 9 zdjęć.

10 kwietnia 2013 roku w Bielskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Centralne 42 Konkursu Recytatorskiego w języku białoruskim „Ojczyste Słowo”- „Rodnaje Słowo”. Aleksandra Kobuś z Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im. św. Młodzieńca Gabriela zajęła I miejsce. Tatiana Sacharczuk i Urszula … Czytaj dalej

Więcej galerii | Dodaj komentarz

Św.Młodzieńca Gabriela

Ta galeria zawiera 14 zdjęć.

3.05.2011 , w dniu święta Świętego Młodzieńca Gabriela, była sprawowana Boska Liturgia w cerkwi Narodzenia Bogurodzicy w Bielsku Podlaskim. Liturgię sprawował ks. Adam Dzienisiuk, który na zakończenie przybliżył postać Świętego. Ks. Adam prosił aby nasze kroki kierować zawsze w stronę … Czytaj dalej

Więcej galerii | Dodaj komentarz

WYŚWIĘCENIE PRZEDSZKOLA

Ta galeria zawiera 46 zdjęć.

  2 maja 2010r.  był dniem szczególnym dla bielszczan. Świętej Liturgii w cerkwi pw. Narodzenia Bogurodzicy przewodniczył zwierzchnik naszej Cerkwi, metropolita Sawa. Metropolicie asystowało dziesięciu duchownych i dwóch diakonów.  Śpiewały trzy chóry: parafialny, dyrygowany przez Martę  Zinkiewicz, młodzieżowy, dyrygowany przez Annę … Czytaj dalej

Więcej galerii | 1 komentarz