Trójgłos Poetycki

Dziś czworo naszych przedszkolaków wystąpiło w XXIII Edycji Konkursu Poetyckiego „Trójgłos Poetycki”.

Celem konkursu jest szerzenie kultury języka i żywego słowa wśród przedstawicieli młodego pokolenia Podlasia, przybliżenie kultury i języka mniejszości zamieszkujących pogranicze, kształtowanie postaw tolerancji i poszanowania odmiennych kultur oraz integracja wszystkich środowisk narodowościowych Podlasia . Organizatorem przedsięwzięcia jest Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Nasze dzieci zajęły odpowiednio miejsca : Olga Lewczuk I, Martyna Szymańska i Julia Pęczkowska II , Adam Jakubowski wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie 🙂