Teatrzyk w przedszkolu

Jubilat

Jubilat Mikołaj 🙂

Dzisiaj w przedszkolu był spektakl profilaktyczny  ,,Egzamin z bezpieczeństwa tygryska Beniamina”. Głównym bohaterem przedstawienia był tygrysek Beniamin, który zwrócił uwagę na bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie w domu, szkole i przedszkolu oraz na placu zabaw i ulicy. Tygrysek uczulił na ostrożność  wobec nieznanych ludzi i zachowania pomagające ustrzec się od niebezpieczeństw oraz nie stwarzać niebezpiecznych sytuacji.
Mieliśmy też jubilata Mikołaja. Skończył 7 lat. Po wakacjach pójdzie do szkoły. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂 dobrych pań, takich jak w przedszkolu i superowych kolegów 🙂 🙂 🙂  !!! Mnogaje Leta!!!

Foto i tekst pani Taida Charytoniuk-Kuźma