Teatrzyk Blaszany Bębenek

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościli artyści z teatrzyku Blaszany Bębenek ze sztuką pt ” Królowa Śniegu” opartej na baśni Hansa Christiana Andersena. Spektakl przedstawia losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Siła przyjaźni i upór w dążeniu do celu to nie wszystko co możemy tutaj zobaczyć. Podróże małej Gerdy można nie będzie nie tylko obejrzeć, ale również wziąć z nich czynny udział. Dzieci pomogą dziewczynce pokonać wiele trudności by w końcu odnaleźć najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej Śniegu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej baśniowej przygody. Przedstawienie jest wesołe oraz przystępne dla najmłodszych.