Spotkanie przedświąteczne

3 stycznia 2020 r. odbyła się w naszej placówce podniosła uroczystość pod nazwą „Przedświąteczne Spotkanie” . Na początku pani Walentyna Mielnik- Nikołajuk, dyrektor przedszkola, przywitała zaproszonych gości: Jego Ekscelencję Najprzewielebniejszego Grzegorza Arcybiskupa Bielskiego, dziekana bielskiego ks.mitrata Leoncjusza Tofiluka, zastępcę dziekana ks.mitrata Jerzego Bogacewicza, ks. Sławomira Jarocewicza, burmistrza miasta Jarosława Borowskiego, panią Wasiluk Eugenię dyr. Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im.św.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego, dzieci,rodziców,pracowników…Uroczysta wieczerza została poprzedzona występami dzieci i mam. Część artystyczna wprowadziła uczestników w czasy narodzenia Jezusa Chrystusa.