Pożegnanie sześciolatków

Czekamy…..

Coś się kończy, coś się zaczyna…Na tym polega życie.  Zdaje się  tak niedawno przekroczyły dzieci próg przedszkola, trzymając się kurczowo swoich rodziców…a już rozstania nadszedł czas. 1 lipca 2021 roku sześciolatki opuściły mury naszej placówki. Niektóre przyjdą jeszcze w sierpniu aby przedłużyć beztroskie dzieciństwo. Uroczyste pożegnanie rozpoczęło się modlitwą. Potem pani dyrektor Walentyna Mielnik-Nikołajuk przywitała wszystkich bardzo serdecznie w szczególności sześciolatków. Nie kryła łez wzruszenia podczas całej ceremonii. Wychowawczyni  p. Ania Kurianowicz  też  zabrała  głos żegnając  swoich podopiecznych i życząc im sukcesów w dalszym życiu.  Zaprosiła  na  występy przygotowane przez dzieci.  Powyżej można obejrzeć 🙂 . Pani Monika z Rady Rodziców złożyła podziękowanie wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w wychowanie i opiekę ich pociech…Były prezenty, łzy, wzruszenie…poczęstunek z pysznym tortem w roli głównej.

więcej na fb (2) Niepubliczne Przedszkole Nr 1 im.św.Młodzieńca Gabriela | Facebook