Piątek w przedszkolu

wpis

Antoś-Jubilat

Od progu wyczuwa się przyjemny i kuszący zapach . To jedna z młodszych grup delektuje się pysznymi goframi. Na myśl ślinka leci 🙂 . Pani uwija się z pieczeniem, jak może . Niestety szybko znikają. Wczoraj dzieci uczyły się o spiżarni, a dzisiaj o kuchni, dlatego te wypieki.  W najmłodszej grupie Antoś częstuje cukierkami z okazji swoich trzecich urodzin. Wszystkiego najlepszego Antosiu!!! Sto lat !!! Jeżyk schował się w listkach. Idzie zima. Póki co deszczowa jesień. Przedszkolaki malują drzewka, grzybki… Starsze uczą się jeszcze o Indianach, strojach indiańskich, namiotach… Starszaki poznają literkę ” i ” . Miłego i zdrowego weekendu. Wracajcie zdrowi po dniach wolnych 🙂 . Niestety…  😉  dużo dzieci choruje.