Panie z Policji na Rejtana

wwpis

W dniu 16 października 2015 r. (piątek) w naszym przedszkolu gościły panie z Powiatowej Komendy Policji : pani Halina i pani Sylwia. Organizatorką spotkania była pani Elżbieta Martyniuk. Zajęcia odbyły się we wszystkich grupach. Dzieci wysłuchały ciekawej prelekcji połączonej z demonstracją „ Jak bezpiecznie poruszać się po ulicy”. Dzieci prezentowały bezpieczne przechodzenie przez ulicę pod bacznym okiem pań z Policji. W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonany jesienny obrazek. Panie prowadzące spotkanie przypomniały podstawowe zasady ruchu drogowego, zwłaszcza -prawidłowe przechodzenie przez jezdnię, bezpieczne zachowanie się obok jezdni (ulicy) oraz bezpieczne podróżowanie samochodem.

Oprac. Elżbieta Martyniuk