Od starszaków do maluchów :)

wpis

Dzieci jest coraz więcej. Jednostki chorują bądź przedłużyły weekend. Przedszkolaki mają przed sobą ważne uroczystości: Dzień Babci i Dziadka oraz zabawa choinkowa.  A więc tak – planuje się na 20 stycznia uroczystości związane z dniem naszych  kochanych  babć i dziadków w grupie najstarszej i 5- latków. Godz..12,30. Niedziela, 23 stycznia występ dzieci z zespołu „LANOK” w Domu Opieki w Czerewkach. 23 stycznia godz.9,30 i 10,30 – Dzień Babci i Dziadka w dwóch grupach najmłodszych, na dole. 24 stycznia o godz.9,30 w grupie 5-6 latków .25 stycznia zabawa choinkowa a o 16.00 występ zespołu „LANOK” w Miejskiej Bibliotece Publicznej….uff…czy chociaż wszystko jak trzeba napisane ?