„Mama,tata i ja”

Marta i Gabrysia

16 kwietnia 2013 roku w Bielskim Domu Kultury odbyły się eliminacje miejskie XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków p.h. „ Mama, tata i ja”.

W eliminacjach udział wzięły Marta Tatarczuk i Gabriela Kiersnowska. Dziewczynki otrzymały dyplomy za udział i nominacje do udziału w VIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Podlaska Nuta’ 2013”.

Ponadto Gabriela Kiersnowska została nominowana do udziału w XXI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków p.h. „Mama, tata i ja”, który odbędzie się  17 maja br.w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury ul. Św.Rocha 14 „Spodki” w Białymstoku.

Dziewczynki zostały przygotowane przez p.Martę Zinkiewicz.